איזה "ציון פנג שואי" מקבל הבית שלך?

ישנם בתים עם פנג שואי טוב, ישנם בתים עם פנג שואי רע, וישנם בתים עם פנג שואי ככה-ככה. איך תוכלו לדעת איך הפנג שואי של הבית שלכם? אני רוצה להציע לכם מדד, שיסייע לכם להבין את הקשר בין אירועים שקורים לכם בחיים ובין טיב הפנג שואי של הבית שלכם. ה"ציון" הזה של הבית מראה את טיב הפנג שואי של הבית ואת פוטנציאל ההשפעה שלו על הדיירים, כמו גם את היכולת לתקן אותו. חפשו את ציון הבית שלכם ברשימה, בסקאלה שבין 1 ל 10:

ציון 1-2:

אלו הציונים הנמוכים ביותר, שמייצגים בתים עם פנג שואי גרוע ו(כמעט) בלתי ניתן לתיקון. מבחינה אנרגטית, בבתים האלו חסומה אנרגיית השפע לחלוטין וגם אנרגיות חיוביות אחרות אינן זמינות, עקב חסימה או בשל מבנה המפה.

התוצאה – קשיים כלכליים, תחושה של תקיעות, תשישות, עייפות, חוסר מוטיבציה, בעיות גם בתחומי הבריאות והזוגיות, חוסר בשמחה ובאופן כללי, ייאוש שהולך וגדל עם הזמן ועם הצטברות הבעיות שהולכות ונערמות.

הפתרון –  לעזוב את הבית ומהר. ככל שתישארו זמן רב יותר בבית שכזה, כך יהיה לכם קשה יותר לעזוב אותו. הבית "מושך" אתכם איטו למטה וקשה להשתחרר מהכבלים שלו. תיקון פנג שואי אפשרי במקרים מסוימים ומטרתו בעיקר לתת כוחות מינימליים שיאפשרו לכם לעזוב את הבית.

 

ציון 3-4:

גם בתים ששיייכים לקבוצה הזו הם בתים עם פנג שואי לא טוב. מבחינה אנרגטית, אנרגיית השפע חסומה לחלוטין, אך אנרגיות חיוביות אחרות זמינות ומספקות מעט אור באפילה הכללית.

התוצאה – החיים קשים מכל הבחינות ובעיקר בהיבט הכספי. קיימת תחושה שמשקיעים מאמץ בלתי פוסק שלרוב לא מניב פרי, קצת כמו לתת פול גז בניוטרל. מצד שני, לא תמיד רע. לפעמים יש הצלחות קטנות ורגעיות, או אירועים שנותנים תחושה ש – היי, לא הכל גרוע והחיים הם "בסדר". לרוע המזל, המצב החיובי אינו נמשך זמן רב ורוב הזמן החיים קשים ומתסכלים.

הפתרון – יש לחזק את האנרגיות החיוביות הזמינות ולעשות מאמץ להפעיל את אנרגיית השפע. כתוצאה מכך צפויים האירועים הטובים להתגבר והחיים יהיו קלים יותר, אם כי עדיין מדובר בהוצאת הראש ממים סוערים. גם בבתים אלו אני אמליץ לצבור כוחות ולעבור לבית טוב יותר בהמשך.

 

ציון 5-6:

זהו "מעמד הביניים" של הבתים. הפנג שואי שלהם הוא סביר ומאפשר חיים סבירים, אך ללא הצלחות של ממש. מבחינה אנרגטית, אנרגיית השפע אינה חסומה לחלוטין, אך היא מגיעה במידה מצומצמת כמו חדר שירותים, או פינה של חלון. אנרגיות חיוביות אחרות אינן דומיננטיות ובסך הכל הבית הוא "בסדר", אך לא מעבר לכך.

התוצאה – החיים סבירים, יש פרנסה במידה סבירה ואם מקפידים על הוצאות במידה שקולה, אז ניתן להתקיים בכבוד. הבעיה העיקרית היא כאשר ישנם אירועים לא צפויים כמו הוצאות פתאומיות, או כל שינוי פתאומי שמוציא מאיזון. לבית ולגרים בו אין את הכוחות להתמודד עם הבלתי צפוי. הם חיים את ההווה ומחזיקים מעמד, כל עוד השגרה נשמרת.

הפתרון – הפעלה חזקה של אנרגיית השפע תעשה פלאים לבית. הפעלה כזו יכולה להיות על ידי הצבת מזרקה או מאוורר במיקום של אנרגיית השפע, וכן הגדרת פעילות קבועה של בני הבית, שתוודא שאנרגיית השפע מוכנסת אל הבית באופן שוטף. למשל, אצל אחד מלקוחותי התברר שאנרגיית השפע נכנסת בקושי דרך פינת חלון קטן שפונה אל הכביש. הפתרון היה להזיז את החניה להמשך הרחוב על מנת לוודא שכאשר הדיירים מגיעים לבית הם מביאים איתם את אנרגיית השפע באופן אקטיבי. בבית אחר, שאנרגיית השפע שבו הגיעה מחדר שירותים, הפתרון היה בהשארת דלת השירותים פתוחה והצבת מזרקה קטנה בחדר השירותים עצמו. השיפור, בשני המקרים ובמקרים נוספים, היה מיידי!

 

ציון 7-8:

זהו "מעמד הביניים הגבוה" של הבתים. הפנג שואי כאן הוא טוב ואפילו מאוד. מבחינה אנרגטית, אנרגיית השפע נכנסת לבית מחלון משמעותי (כמו סלון או מטבח), אך אנרגיות חיוביות אחרות לא דומיננטיות לגמרי.

התוצאה – החיים בבית טובים בהחלט, אך לא בכל המישורים. בדרך כלל המצב הכספי הוא טוב והקריירה יציבה, אך תחומי חיים אחרים נפגעים, כמו בריאות או מערכות יחסים. הפגיעה אינה אנושה, אך מפריעה לשלמות החיים. למשל, בית שהמצב הכלכלי שבו הוא טוב, אך בני הזוג מרבים לריב ביניהם.

לעתים, הבעיה אינה בחוסר דומיננטיות האנרגיות החיוביות, אלא בדומיננטיות יתר של אנרגיות שליליות. במצב כזה, תחומים מסוימים יהיו פגיעים. למשל, דומיננטיות של אנרגיית החולי בחדר השינה, עלולה להוביל לחולי מוגבר בבית. דומיננטיות של אנרגיה שלילית אחרת עלולה לגרום לכך שהמצב החברתי של המשפחה ייפגע וחברים "ייעלמו".

הפתרון – לאתר את מיקום האנרגיות החיוביות ולהפעיל אותן, במקביל לחיזוק נוסף של אנרגיית השפע. הפעלת האנרגיות החיוביות נעשית בדיוק כמו שמפעילים את אנרגיית השפע – מזרקה, מאוורר, ובאופן כללי – תנועה. מנגד, אם ישנן אנרגיות שליליות דומיננטיות, יש לנטרל אותן. הנטרול משתנה מאנרגיה אחת לשניה, אך לרוב הוא יכלול תיקוני צבע למיניהם, או השמעת צליל מתכתי בעזרת פעמון, באזור שבו נמצאת אותה אנרגיה שלילית.

 

ציון 9-10:

אם אתם גרים בבית כזה, זכיתם בפיס של הפנג שואי! מדובר בבתים שהם הדובדבן על הקצפת של הבתים. מבחינה אנרגטית, גם אנרגיית השפע וגם אנרגיות חיוביות אחרות נכנסות בצורה אפקטיבית וחזקה אל הבית, ויוצרות סביבה תומכת וחיובית.

התוצאה – הכנסה כספית גבוהה, הצלחות בכל היבט, זוגיות טובה, בריאות חיובית, חברים רבים, בילויים ובאופן כללי – החיים מחייכים מכל פינה!

הפתרון – אין צורך לשנות דבר! תמשיכו ליהנות מהחיים.

 

האם מצאתם לאיזו קבוצה שייך הבית שלכם? ספרו לי בתגובות!

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s