הבית שלכם עומד לעבור שינויים ב 2014. האם אתם מוכנים לקראתם?

כמו בכל שנה, גם בפברואר 2014 הבית שלכם יעבור שינוי ויקבל אליו מערך אנרגיות שנתיות מחודש. המיוחד באנרגיות האלו הוא, שבניגוד לאנרגיות הקבועות של הבית, המערך השנתי הוא זהה לכל הבתים ולכן ניתן לדעת מראש איזה סוג אנרגיה יתמקם בכל חלק של הבית. כך, למשל, אנו יודעים שלאזור דרום בכל בית תגיע אנרגיית השפע ולאזור דרום-מזרח תגיע אנרגיה של וכחנות ומריבות (ראו את הרשימה המלאה בהמשך).

הבדל נוסף בין המערך האנרגטי הקבוע של הבית והמערך השנתי הוא שהמערך השנתי אינו ניתן לחסימה, לביטול, להחלשה ומנגד גם לא לחיזוק, עידוד, הפעלה. למעשה, האנרגיות השנתיות נמצאות במקומן בבית והן פעילות באופן שוטף. תרצו או לא תרצו.

אז מה בכל זאת ניתן לעשות כנגד אנרגיות שנתיות שליליות?

ראשית, איזון מלא של הבית ויצירת הרמוניה בין כל הכוחות האנרגטיים שפועלים בו, תוך דגש על הפעלה מסיבית של אנרגיית השפע הקבועה של הבית. אם הבית שלכם עבר איזון שכזה (במסגרת ייעוץ פנג שואי) אז לרוב אתם מסודרים גם ברמה השנתית.

דבר נוסף חשוב במיוחד הוא מה שאני מכנה "התנהלות נכונה בבית". יש להבין שהאנרגיות שאנו מדברים עליהן, גם ברמה הקבועה וגם ברמה השנתית, הן כוחות טבע חזקים מאוד וה"תיקונים" שאנו שמים בבית, כמו צבעים מסוימים, הם בעלי השפעה מוגבלת. לכן, גם כאשר עשיתם תיקון מתאים, אם לא תתנהלו נכון, השפעתו תהיה מינורית ושולית.

לדוגמא, נניח שבאזור מסוים בבית נמצאת אנרגיה של שפע ועל מנת לחזק אותה שמתם במקום מזרקה ואף מיקמתם כמה חפצים אדומים כדי לעודד אותה עוד יותר. כל אלו כמעט ולא ישפיעו אם לא תדאגו שהאזור הזה יהיה פעיל מאוד ותהיה תנועה אנושית ממנו ואליו באופן קבוע. במילים אחרות, אם לא תשתמשו באזור, האנרגיה הזו לא תשפיע עליכם.

הנה דוגמא נוספת להתנהלות נכונה, כשמדובר באנרגיית החולי השנתית

השנה, אנרגיה זו מגיעה לאזור מזרח של כל בית ונניח שבבית שלכם מדובר בדלת הכניסה. המשמעות היא שהחולי "יתדפק על דלתכם" השנה, כשהאנרגיה הזו מעוניינת להביא ענייני בריאות וחולי אליכם. זה כמובן מצב לא חיובי ודורש טיפול, אבל הבעיה היא שתיקוני פנג שואי מקומיים, כמו פעמון רוח או צבעי "מתכת" לא ממש יעשו את העבודה, במיוחד אם הבית כולו לא מאוזן אנרגטית.

אז מה ניתן לעשות?

במצב כזה, הפתרון היחידי הוא "התנהלות נכונה". ההמלצה שלי תהיה "לאמץ את החולי" או ליתר דיוק "לאמץ את החשיבה על הבריאות". באופן פרקטי זה יבוא לידי ביטוי בהגברת המודעות לנושאי הבריאות, הן בתזונה נכונה ובפעילות גופנית, והן בעריכת בדיקות תקופתיות ואי הזנחת מצבים בריאותיים קלים. בקיצור, להפוך ל"פריק של בריאות" בשנה זו. זה יהיה שימוש נכון באנרגיה הזו ואלטרנטיבה טובה לשימוש שהאנרגיה רוצה להביא (=לגרום למחלות).

הנה הרשימה המלאה של המערך האנרגטי השנתי הצפוי החל מפברואר 2014:

דרום – אנרגיית השפע.

צפון – אנרגיה של שמחה, חברותיות וגם כסף.

מזרח – אנרגיה של חולי.

מערב – אנרגיה של משמעת, סמכות.

דרום-מזרח – אנרגיה של וכחנות ומריבות. גם תאונות.

דרום-מערב – אנרגיה של למדנות, חכמה, התבודדות.

צפון-מזרח – אנרגיה של ביטוי, שיחה וגם פריצות וניתוחים.

צפון-מערב – אנרגיה של אסונות.

זכרו!

אל תחפשו דרכים לשנות, לחסום, לנטרל…. זה לא יהיה יעיל. חפשו דרכים להתנהל נכון עם האנרגיה המקומית ושתהיה לכם שנה נהדרת 🙂

לשאלות, הבהרות, הזמנת ייעוץ וכדומה, צרו איתי קשר

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s