איך תשפיע עליך שנת הנחש שמתחילה ב 4.2.13?

אי אפשר לסמוך על הסינים האלה! כל שנה הם עושים לנו את זה מחדש. עד שהתרגלנו למצב נתון, הם משנים את האנרגיות והכל מתהפך! 🙂

 על מה הרעש והמהומה?

על פי התפישה הסינית, החיים פועלים במחזוריות קבועה. למעשה, המחזוריות הזו היא זו שמאפשרת לנו לצפות ולהיערך מראש למה שעומד לקרות. בזכות היכולת הזו, קיסרי סין היו אמורים לצפות מראש מצבים של הצפות בנהרות או פגעי טבע אחרים ולבצע פעולות מנע. קיסר שבמשמרת שלו נפל מפגע טבע שלא טופל נכון, איבד את כסאו והרבה פעמים גם את ראשו, כי עבור הסינים המשמעות היא שזה הזמן להחליף שושלת, כי השושלת הקיימת אינה מתפקדת טוב. לאור העובדה ששושלות בסין התקיימו עד 1911 וחלקן שרדו מאות שנים ברצף, כנראה שהם פיתחו מומחיות בתחום החיזוי והמניעה.

מה המשמעות של זה היום?

אנחנו עומדים בפתחה של שנה חדשה, שעל פי לוח השנה הסיני מתחילה ב 4 בפברואר 2013. מערך האנרגיות שביקום נערך מחדש בכל שנה, כחלק ממחזוריות שנתית קבועה ובנוסף למחזוריות העידנית, שמכתיבה את המפה האנרגטית הקבועה של הבית שלכם. כלומר, האנרגיות השנתיות הן תוספת למצב הקיים בבית שלכם ויש להן יכולת להשפיע ולשנות את ההשפעות הקיימות היום עליכם. ההשפעות הן גם במובן האסטרולוגי, שמשפיע על כל אחד מאיתנו באופן אישי וישיר, וגם במובן השפעות בבית. מייד נבחן את כל ההיבטים האלו, אבל חשוב לציין, שניתן להרגיש חלק מהשפעות השנה החדשה כבר כמה שבועות לפני תחילתה, שכן הזמן נע במחזוריות רצופה ומעגלית.

מבחינה אסטרולוגית

השנה החדשה היא שנת מים ין – נחש. מדובר בהתנגשות, אבל לא מאוד חזקה.

הנחש נמצא למטה בצרוף ומעיד על התרחשויות שמתחת לפני השטח. הנחש הוא אנרגיית אש יאנג פעילה וחזקה, שמצביעה על שמחה, אופטימיות, נדיבות וגם תסיסה של רגשות, התפרצויות זעם וכעסים. בנחש יש גם מרכיב מתכת, שדורש צדק וחובב מהפכות. כל זה רוחש וגועש מתחת לפני השטח.

מלמעלה בצרוף יש מים ין, שהם כמו גשם קל שמעט מצנן את הנחש הבוער. המים הם הביטוי הנראה לעין בצרוף. מים הם רציונליות, חוכמה, יצירתיות, יוזמות חדשות וגם התמדה.

יחד, עושה רושם שקיים בעולם פוטנציאל למהפכות, התפרצויות ומחאות, אבל בטיפול נכון, ניתן יהיה לפתור אותן בצורה טובה, תוך שימוש ביצירתיות. ובחוכמה.

בהיבט המצומצם האישי, יהיה בדיוק אותו דבר. מתחת לפני השטח התמרמרות, כעסים, התפרצויות מפעם לפעם, אבל לא בהכרח משהו דרמטי ואם תטפלו בכך בצורה נכונה וטובה, השנה תעבור בשלום.

מבחינה כלכלית

מים מייצגים תנועה ותקשורת, כך שצפויה עליה בהיקף הפעילות וברווח בעסקים הקשורים לתחבורה, נסיעות, תקשורת וכד'. ענף החשמל המקושר לאלמנט האש יהיה תחת התקפה (אם כי מינורית) של מים ולכן יחווה קשיים בשנה זו. כך גם עסקי אש אחרים כמו תיירות, מסעדות, מופעים.

גם שוק ההון ניזון מאופטימיות שמקושרת לאש, לכן, השנה צפויה התאוששות בשוק ההון, בעיקר בחודשי האביב והקיץ. המים מלמעלה יצננו מעט את האופטימיות ולכן מתחת לפני השטח תהיה התאוששות, אבל הביטוי שלה בפועל יהיה צונן והזרעים שתזרעו השנה יניבו פירות רק בשנים הבאות.

עסקים שקשורים לאלמנט האדמה, למשל נדל"ן וביטוח, יהנו משנה ריווחית במיוחד. לעומתם, תחומי מתכת, כמו היי-טק, הנדסה ומחשבים יהנו מפעילות גבוהה, אם כי את הפירות הכספיים יקטפו רק בהמשך.

מבחינה בריאותית

הנחש, כאלמנט אש, מייצג את מערכת הלב והדם ואת העיניים. מערכות אלו נמצאות השנה תחת התקפה מסוימת ולכן ייתכנו קשיים בריאותיים שממוקדים בבעיות עיניים, לב, שבץ, לחץ דם וכו'. אם יש לכם רגישות באיברים אלו, חשוב מאוד להקפיד על פעולות מנע. גם איזון המפה האסטרולוגית-סינית האישית עשוי לסייע מאוד בנושא זה.

קשיים נוספים בהיבט בריאותי ניתן לייחס למערכות השתן והמין, כמו גם האוזניים. כל אלו מקושרים לאלמנט המים והם ברמת סיכון גבוהה יותר השנה, במיוחד בכל הקשור בדלקות באיברים אלו.

לבדיקת המפה האסטרולוגית-סינית שלכם באופן מדוייק וקבלת המלצות לאיזון, צרו איתי קשר

בהיבט האישי – אסטרולוגי

אנשים שנולדו בשנת הנחש, יהנו משנה בה הם ירגישו מחוזקים ומעודדים. גם אנשים שנולדו בשנים קוף, תרנגול ושור, ירגישו טוב, הודות לצירוף החיובי שלהם עם הנחש.

לעומתם, אנשים שנולדו בשנת החזיר, ירגישו מאויימים ויחוו קשיים רבים. השנה הזו לא תעבור חלק ותצטרכו להתמודד עם שינויים ואתגרים שיסבכו את חייכם, למרות שבעוד שנה אולי תגלו שהכל היה לטובה 🙂

בהיבט של הבית

גם האנרגיות השנתיות שבבית נערכות מחדש בשנה זו וכל אזור בבית מקבל מיקוד חדש.

שפע – האנרגיה האחראית על השפע הכספי נודדת לאזור הצפון-מזרחי של הבית. זהו אזור מצוין לחדר עבודה, ואם תשכילו למקסם את ההשפעה שלה, תעלו את פוטנציאל ההכנסות שלכם השנה.

חברותיות ועוד קצת שפע – אזור דרום מקבל אנרגיה שמעודדת שמחה, התלהבות, חברותיות וגם קצת שפע כספי. זהו אזור מצוין לכינוסים חברתיים, אך פחות טוב ללימודים.

לימודים – אזור צפון יעודד לימודים, רצינות, חשיבה עמוקה, ריכוז וגם התבודדות. זה אזור מצוין ללימודים, אך פחות טוב בהיבט החברתי.

בריאות – אזור דרום-מערב של הבית מאכלס השנה את אנרגיית הבריאות והחולי. זו אנרגיה שמתמקדת בענייני בריאות ובעיקר כאלו שקשורים לבטן, כמו השמנה מצד אחד והיריון מצד שני, סוכרת, קלקולי קיבה וכד'. אם זהו חדר השינה שלכם, אל תזניחו בעיות בריאות השנה וכדאי מאוד לבחון כיצד ניתן להחליש את הפוטנציאל השלילי הזה, בהתאם לאנרגיות הקבועות של הבית.

מריבות – אנרגיית המריבות והויכוחים מגיעה השנה לאזור המזרחי של הבית. היא עלולה להוביל גם לשברים ותאונות כתוצאה מהתנהגות פזיזה, או אגרסיבית. אם זהו חדר שינה, אתם עלולים לחוות ויכוחים, עקשנות, חוסר מנוחה ובהיבט הבריאותי, כאבי גב או בעיות שלד בכלל. אם זוהי דלת הכניסה שלכם, האנרגיה הזו עלולה להוביל לפריצות אלימות לבית או לתאונות דרכים ותביעות משפטיות. היו זהירים!

דיבורים ופריצות – במערב מתמקמת אנרגיה שעניינה יכולת ביטוי, דיבור, פטפטת וגם רכלנות ולשון הרע. מנגד, ייתכנו גם פריצות לבית, אבל לא מהסוג האלים ששובר את הדלת ומחריב את הבית, אלא "פריצות מומחה", שפורצות את המנעול, נכנסות, לוקחות מה שרוצות ויוצאות. כך או כך, פריצה לבית אינה דבר רצוי!

סמכות ומשמעת – אזור צפון-מערב מאכלס את אנרגיית הסמכות והמשמעת השנה. זו אנרגיה מצוינת לאנשי צבא והיי טק, או בוסים בכללי. לילדים, האנרגיה הזו לא מומלצת כלל, כי היא מכניסה אותם למתח, חרדות וסיוטים בלילה. בצרוף מסוים עם אנרגיה קיימת בבית, האנרגיה השנתית הזו עלולה לגרום לתביעות משפטיות.

אומנות, אסטטיקה ורומנטיקה – אנרגיה חביבה זו מגיעה לאזור דרום-מזרח של הבית. אם העיסוק שלכם קשור לאומנות ועיצוב, זו תהיה עבורכם שנה טובה. אם זה חדר השינה שלכם, תושפעו לכיוון הרומנטי ותהנו משנה מלאה רומנטיקה מחודשת וסוערת, אבל בהקשר הזה מילת אזהרה! – אם מערכת היחסים הזוגית שלכם אינה טובה, האנרגיה הזו עלולה להיות טריגר לרומנים מחוץ לנישואין.

אני מקדימה את המאוחר ועונה לשאלות צפויות:

איך אפשר להקטין את הפוטנציאל לפריצות בבית?

איך אפשר לחזק את ההכנסה הכספית?

איך אפשר להתמודד עם אנרגיית החולי?

מה לעשות אם יש לי ילד בחדר עם אנרגיה של סמכות?

ובכלל, איך אפשר לאזן את האנרגיות בבית?

התשובה שלי לכל השאלות האלו היא זהה – האנרגיה השנתית היא רק שכבה אחת של אנרגיות הקיימות בבית שלכם. בראש ובראשונה משפיעות עליכם האנרגיות הקבועות של הבית, שפועלות עליכם בכל השנים. על מנת לתת לכם המלצות מדויקות ויעילות להתמודדות עם מכלול האנרגיות הזה, עלי לבדוק את המפה המלאה של הבית. לבדיקה מקצועית של הבית שלכם ומתן המלצות מדויקות לאיזונו, צרו איתי קשר

אתם מוזמנים לשתף את חבריכם בתחזית הזו וגם לשאול שאלות בתגובות. אשתדל לענות כפי יכולתי.

שתהיה שנה מוצלחת במיוחד! 🙂

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

9 תגובות על איך תשפיע עליך שנת הנחש שמתחילה ב 4.2.13?

 1. Tsipy הגיב:

  גליה יקרה תודה על הידיעון של השנה החדשה ,בקריאה ראשונה נראית על פניה שנה לא כל כך פשוטה
  אין ספק שעל כל אחד זה משפיע אחרת
  הצגת מספר שאלות שבהחלט יש לשאול אם חזית הבית ודלת הכניסה פונים למזרח איך ניתן להגן מפני גנבות או דבר אחר שציינת
  בגדול כהרגלי ממש נהנתי לקרוא ולהפנים את השנה שבפתח.

 2. dfengshui הגיב:

  הי ציפי,
  בעקרון, צבעי אש (אדום וכתום) מרגיעים את האנרגיה השלילית של המזרח, אבל מכיוון שהם עלולים גם להפעיל אנרגיה שלילית אחרת, ממערך האנרגיות הקבועות של הבית, מומלץ לבדוק במדוייק את כל המערך, לפני ששמים משהו אדום במזרח.

 3. Ahuva Guterman הגיב:

  הי גליה! כמו תמיד כיף לקרוא את הסבריך המענינים ולשאלתי – האם את יכולה לפרסם את שנות החיות רטרואקטיבית? שאדע מהי שנת – החיה- הלידה שלי? תודה

  • dfengshui הגיב:

   הי אהובה,

   כמה שנים ללכת אחורה? 🙂
   הנה סדר החיות, מהראשונה לאחרונה:
   נמר, ארנבת, דרקון, נחש, סוס, כבש, קוף, תרנגול, כלב, חזיר, עכברוש, שור.
   שנת 2013 היא שנת הנחש. 2012 – דרקון. 2011 – ארנבת וכן הלאה.

   גליה.

 4. ליה הגיב:

  הי גליה שאלה לי ? כיצד ניתן לנטרל את האנרגיה שבצפון מערב?
  תודה,
  ליה

  • dfengshui הגיב:

   הי ליה,
   הבית שלך כבבר מאוזן עם ההמלצות שקיבלת ממני, כך שאת לא צריכה לעשות כלום.
   אם ישנה בעיה מקומית, דברי איתי ונראה אם צריך איזונים נוספים.
   גליה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s