האם השתגעתי באופן סופי ומוחלט?

"תגידי, השתגעת? איך את מסכימה למקם מיטה של ילד במיקום עם אנרגיה כזו שלילית? את לא יודעת שזו אנרגיה של אסונות ואפילו מוות???" את השאלה הזו שאלה אותי קולגה, לאחר שהצגתי קייס סטאדי שבו לא היתה ברירה אלא להציב מיטה של ילד באיזור עם אנרגיה שלילית במיוחד.

"לא, אני לא פוחדת" השבתי. "שום דבר לא יקרה לילד. במקרה הכי גרוע, הוא יהפוך להיות שתלטן קצת".

"איך את יכולה להיות בטוחה?"

באמת איך? כי יש לי שיטה יחודית שלי. כן, בדיוק. שיטה שהיא רק שלי ולא של אף אחד אחר 🙂

נתחיל מוידוי קטן.

במשך שנים טענתי (ואפילו התגאיתי בכך) שאני לא "מרגישה" אנרגיות. שכל האבחון שלי הוא אנליטי ומדויק, דווקא כי אני לא נותנת לתחושות להוליך אותי. זה הגיוני. זה ריאלי. זו אני.

אבל, זה לא לגמרי מדויק.

יש לי "תחושות" מסוימות, רק שהן לא תחושות במובן הרגיל שלהן, אלא יותר הבנה של הצ'י (=אנרגיה), כאילו אני בנעליו. אנסה להסביר.

בגב הספר שלי כתבתי "להבין את אופן פעולת הצ'י באופן עמוק ויסודי, כפי שאם מבינה את ילדיה, מתוך היכולת להעמיד את עצמה במקומם ולחוש את רגשותיהם". וזה בעצם, הסיפור כולו.

זו לא חוכמה גדולה לזהות אלו כוחות צ'י פועלים בכל חלק של הבית. ישנן תוכנות שעושות זאת בשניות. זו טכניקה ותו לא.

הקושי טמון בהבנה של עוצמת כוחות הצ'י השונים (מזכירה לכם שישנם 9 כוחות כאלו בכל בית), החיבורים ביניהם, מי דומיננטי יותר וכמה, מי מסוכן יותר ולמה, את מי חשוב לחזק ואת מי כדאי למתן. במילים אחרות, זהו ההבדל בין לזהות את הכוחות האלו ובין להבין אותם.

כשאני כותבת שאני מצליחה להבין את הצ'י כאילו אני בנעליו, אני מתכוונת שאני מצליחה להיכנס לראש של הצ'י ולחשוב כמוהו. לדעת מה עושה לו טוב ומה מכעיס אותו ומתנקם בבני המשפחה. התחושה שלי היא הבנה של תנועת כוחות הצ'י, יכולת לדמיין אותם ו"לחוש" אותם במובן של הבנה ולא במובן של תחושות בטן.

למשל, ייתכן שבבית יש כוח צ'י שלילי, אבל אני לא אייחס לו משמעות רבה, כי אדע שהוא לא מסוכן כפי שהוא נראה. לעומת זאת, לפעמים אני נתקלת בבתים שהם כביכול בעלי צ'י חיובי, אבל אני יודעת שהוא לא מספיק אפקטיבי.

כתוצאה מכך, אין בי פחד. אני לא מוטרדת מכוחות צ'י קשים (גם לא מכאלו שמתוארים בספרים כ"אסונות ומוות", למשל) ולא חוששת להפעיל בכל העוצמה כוחות צ'י, שנחשבים כ"לא חיוביים". כל האמצעים כשרים בעיני, כדי לשפר את חייהם של הלקוחות, גם אם האמצעים מזעזעים לפעמים חלק מהקולגות שלי 🙂 .

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s